ایران رستگار

درباره ما

مجموعه کتاب خوانی ایران رستگار فعالیت خود را از سال 1389 با تاسیس فروشگاه در شهر شیراز به مدیریت مهندس رضا بوستانی در زمینه تامین و توزیع نهاده های کشاورزی  و همچنین مشاوره در زمینه کشتهای گلخانه ای آغاز نمود.

در طی این سالها تمام سعی و تلاشمان در مجموعه ایران رستگار بر این بوده که کالاهای با کیفیت از برندهای معتبر را بدست کشاورزان زحمتکش این مرز و بوم برسانیم و در این راستا شعار " ایران رستگار گلچینی از بهترینها " را انتخاب نمودیم ، همچنین با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب در عرصه کشاورزی و کشتهای گلخانه ای و فضای باز توانسته ایم گامهای مثبتی در زمینه بهبود شرایط تولید و افزایش عملکرد در بخش کشاورزی برداریم .

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همچنین در دسترس بودن اینترنت در تمام نقاط کشور و حتی در دورترین روستاهای کشور عزیزمان و همچنین با توجه به اینکه خرید به روشهای سنتی نیازمند صرف انرژی و اتلاف وقت  و استهلاک و ... می باشد ، مجموعه ایران رستگار تصمیم به تاسیس کتاب خوانی ایران رستگار نمود تا کشاورزان عزیز از دورترین نقاط کشور و با صرف کمترین هزینه بتوانند براحتی کتابات مورد نظر خود را در فروشگاه آنلاین انتخاب نموده و خریداری نمایند . همچنین به  پاس قدردانی از این اعتماد مجموعه ایران رستگار تصمیم گرفت تا خریدهای بیشتر از 150 هزار تومان را بصورت رایگان جهت مشتریان عزیز ارسال نماید.

لطفا" در صورت داشتن هر گونه نظر یا پیشنهادی با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل Info@iranrastegar.ir  نظرات خود را ارسال نمایید .